В субботу, 24 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся грандиозный финал Национального отбора на Евровидение-2018. 

За право представлять Украину на конкурсе, который пройдет в столице Португалии Лиссабоне в мае, боролись шестеро артистов – победители двух полуфиналов. Так, в ходе первого полуфинала Национального отбора в финал прошли исполнители VILNA, LAUD и группа The Erised. Во втором полуфинале победу выбороли MELOVIN, TAYANNA и KADNAY.

По результатам зрительского голосования, а также голосования жюри, в состав которого в этом году вошли Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken)MELOVIN получил навысшее количество баллов – 11.

Во время эфира VILNA пообщалась с журналистами.

Що додали до свого виступу, порівняно з півфіналом?

У нас змінився віджеінг, змінилась сама подача, було набагато потужніше.

Виступ вже позаду. Які зараз думки?

Працювала велика команда, багато людей, починаючи від майстрів зі світла до графічного дизайну. Все це дуже довго обговорювалося. Хотілося ідею, яка була в пісні, донести і через візуальний ряд. Мені здається, що наша команда і команда СТБ разом дуже гарно попрацювали.

Можливо, щось не вдалось, хотілося б щось змінити?

Мені особисто все сподобалось. Якщо ми говоримо про те, що можна було б додати до номеру, то, можливо, в кінці можна було б додати справжнього вогню, наприклад, наші захисники гір могли б тримати щось вогняне. Звісно, завжди можна щось додавати і додавати.

За Вас в півфіналі проголосувала більшість глядачів, тоді як журі поставили дуже низькі оцінки. Що для Вас важливіше: конструктивна критика колег по цеху чи думка аудиторії? 

Конструктивна критика важлива і до неї потрібно дослухатися. Ми обов’язково це зробимо. Але, якщо взяти за кількістю людей, то вся Україна – це набагато більше. Ми розуміємо, що п’ятдесят відсотків залежить від журі і п’ятдесят відсотків – від глядачів. Думка і тих, і інших дуже важлива, але, як показав минулий півфінал, якщо глядач тебе полюбив, якщо він на тебе понадіявся, то це вже дуже величезний успіх. І цей успіх не для того, щоб ти сів і сказав: «Ось який я молодець!». А це саме для того, щоб у тебе розпустилися крила, для того, щоб ти ще більше працював.

Все сьогодні вдалося зробити, що планували?

Мені здається, що ми сьогодні ще більше емоцій дали на сцені. Хотілося це все зробити на стільки сильно, на стільки запалити емоційно, щоб глядач відчув, що ми його чуємо також. Ми почули, що нас почули.