В суботу, 29 грудня, на телеканалі СТБ відбувся гала-концерт найбільш масштабного вокального шоу країни «Х-фактор-9». Після оголошення результатів гурт ZBSband  поспілкувався з нашими журналістами.

 

Ви вірили в те, що переможете?

Ні. Ми взагалі надіялись на два «так» та два «ні».

Як ви думаєте, завдяки чому вам вдалось перемогти?

Ми перемогли тільки завдяки серцям людей, до яких нам вдалось достукатись. У кожній пісні у нас був лише один меседж, те, що ми хочемо розказати. І справа не в вокальних даних, справа в тому, що ти говориш. І ми дуже вдячні людям, які нас почули і які нас зрозуміли. Це для нас дуже важливо.

Привітання від кого зараз найбільше чекаєте?

Від батьків. Поки що наших телефонів у нас немає поряд. Саме обіймів батьків і коханих людей ми чекаємо більш за все.

Що найбільше запам’яталось на «Х-факторі» на шляху до перемоги?

Найбільше запам’ятались люди, які були навколо. Це х-факторівська сім’я. Адже тут для того, щоб виступили дві людини, працює двісті людей з тобою. І, звичайно, це праця кожен день, праця над собою, своїми помилками і над тим, що ти будеш робити завтра.

Думали уже над тим, щоб після перемоги в «Х-факторі» взяти учать у іншому конкурсі. Наприклад, у Національному відборі на Євробачення?

У нас про це питає багато людей, і нам, звичайно, приємно, але час все сам розставить по своїх місцях.

Вам вдалось не тільки потрапити на «Х-фактор», а вже й стати переможцями. Які поради можете дати людям, які будуть іти на кастинги вже у новому сезоні?

Просто вірити в себе. І завжди задавати собі питання: «Чи вартий я того, щоб стояти на півметра вище, чим глядач?»

Чи ви вже задумувались про плани на майбутнє?

Три дні відпочинку і ми знову активно починаємо працювати. І, можливо, навіть до весни ми вас ще здивуємо чимось грандіозним.