В суботу, 24 листопада, на телеканалі СТБ відбувся перший прямий ефір найбільш масштабного вокального шоу країни «Х-фактор-9». Під час ефіру Ольга Цепкало поспілкувалася з нашими журналістами.

Це вже не перший виступ Ваш на сцені, але вперше прямий ефір. Як відчуття?

Так, декілька разів мені вже доводилось виступати на сцені, але прямий ефір – це зовсім інші відчуття. Звичайно, було важче. Тут все дуже серйозно, кожна твоя помилка буде одразу помічена. Мені сьогодні було дуже незвично виступати з такою гарнітурою, тому що раніше я ніколи з таким мікрофоном не працювала. Тому це був для мене новий досвід. Також сам номер не був простий, адже необхідно було не просто співати, але й підтримувати образ.

Чи все вдалося, що планувалося?

Мабуть, все, тільки мені б хотілося заспівати краще технічно. Емоційно мені сподобалось все. Я розумію, що кожен мені давав поради з приводу того, як краще співати, в якому настрої це робити. Але це мій виступ, і тому я для себе вибрала той відтінок настрою, який мені подобається.

Що було найважчим в підготовці?

Найважчим було те, що цю пісню співають всі. І мені потрібно було її заспівати не так, як Юлія Саніна, і навіть не так, як я співаю. Було дуже багато думок і порад щодо мого співу, і я не знала, яку пораду вибрати, як краще співати. На сцені я була на адреналіні і точно не можу сказати, як все відбулося, але я знаю, що намагалася врахувати більшість порад.

Образ та пісня, яку Ви виконали на першому ефірі, Вам повністю підходять, чи Ви хотіли би себе показати по-іншому на першому ефірі?

Мені особисто все сподобалось. Підхід до цієї пісні був вибраний найкращий, який я тільки могла уявити. Це була, дійсно, казка, і я надіюсь, що в мене вийшло стати її частиною.

На «Х-факторі» можливі експерименти з образами, з репертуаром. Чи не боялися цього?

Ні, не боялася. Я розумію, що тут можна освоїти нові грані, але тут не будуть повністю змінювати людину. Якби це було не так, я би не приймала тут участь. Тут кожен може залишатися собою.

Чи хвилююче було слухати коментарі журі?

Однозначно, ні, тому що журі – це також люди. Звичайно, вони професіонали своєї справи, але все рівно думка кожної людини – це свого роду суб’єктивізм.

А взагалі, як Ви ставитесь до критики? Чи є людина, думка якої для Вас найважливіша?

Я при нагоді дуже хочу подякувати Оксані за пораду, адже вона виявилась для мене вкрай корисною, дуже їй вдячна. І, звичайно, це педагог по вокалу та наставник.

Яка порада Вашого наставника для Вас стала найбільш вагомою?

Дмитро Шуров завжди дає багато корисних порад. І навіть для пісні, яку я виконувала, він дав пораду, як її краще зрозуміти. І на якому настрої її треба подати. І це не було як настанова вчителя, це була просто дружня порада. І я йому дуже вдячна за ставлення і за все, що він для мене робить.