В субботу, 16 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия КiRA MAZUR пообщалась с журналистами.

Чи було хвилювання перед виступом?

Я дуже хвилювалась перед виступом, навіть два дні хвилювалась, тому що у мене, як завжди, як і у кожного нормального артиста, почалася хвороба. Тому я боялась, щоб потрапити у всі ноти, щоб більш-менш ніде не зірватись. Завжди можна краще, але, в принципі, задовільно.

Був коментар, що Ваша пісня не дуже сучасна, як Ви ставитесь до такої думки?

Мені здається, що вона і не з цього часу, і не з минулого. Є дуже багато думок, які мають право на існування. У мене таке бачення, в когось інше. Побачимо, що скажуть телеглядачі.

Ви після виступу сказали, що у Вас є ще англомовний варіант пісні. Чому Ви одразу його не взяли?

Тому що дуже втрачається фолк і втрачається колорит. Я, наприклад, Руслану Квінті показувала англійський варіант, і він сказав, що це зовсім не те, що потрібно.

А Ви особисто згодні з такою думкою?

Я з ним повністю згодна. Англійський варіант я зробила лише для того, щоб подивитись, як воно може бути. І я можу сказати, що втрачається навіть зміст, тому що багато слів моєї пісні просто не мають відповідних у англійській мові. Український фолк може бути тільки українським.

Якщо б перемога в цьому році була за Вами, Ви б поїхали з українським чи англійським варіантом пісні?

Я думаю, що в такому б разі ми зібралися б з продюсерами та вирішували такі питання. Можливо, ми навіть об’єднали два варіанти.

Розкажіть про Ваше вбрання, воно співзвучне пісні, яку Ви виконували?

Звичайно, в ньому є елементи сучасності і елементи фолку.

Пісню для конкурсу Ви написали самі?

Я пишу всі пісні абсолютно сама. І слова, і музику.

Як Ви ставитесь до критики, яка сьогодні пролунала стосовно Вашого виступу?

Я не вважаю коментарі, які пролунали, критикою. Так, можливо, пісня не підходить під формат Євробачення, але сама по собі вона дуже достойна. Тому за це вже я дуже вдячна.

Якщо пройдете в фінал, щось уже хочете змінити у виступі?

Можливо. Мені потрібно подивитися виступ та оцінити номер, а далі будемо думати та аналізувати разом з командою.

 

Кто из артистов будет представлять Украину на Евровидении в Израиле, станет известно в финале Нацотбора 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Напомним, телевизионная съемка Национального отбора проходит в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37. Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision

Музыкальный продюсер Национального отбора-2019 — Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Члены жюри: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов.