В субботу, 16 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия KAZKA пообщалась с журналистами.

Які у вас враження після виступу?

Враження дуже класні. Ми максимально спокійні. Ми зробили все, що в наших силах на час півфіналу, тому будемо чекати з нетерпінням вердикту суддів. І тримаємо кулаки, щоб все було добре, тому що ми маємо багато чого, що показати у фіналі.

Чи вважаєте, що після минулого Національному відбору на Євробачення Ви професійно виросли і зараз можете вже виграти?

Це вважаємо не тільки ми, це сказав також і Андрій Михайлович, і Євген Філатов, і нам дуже приємно чути думку таких уже знатних людей. Але ще побачимо пізніше, як проголосують глядачі, та все дізнаємось.

Розкажіть про незвичні інструменти, які ви використали в номері.

Незвичний інструмент був дайва. Це дуже цікавий інструмент, він має навіть лікувальні властивості.

Чи повністю вам вдалося втілити в номері, що ви бажали?

Сьогодні з нами були професійні вокалістки, які можуть співати і бек-вокал, і народний вокал. І так як за умовами участі у Євробаченні на сцені не може бути більше, ніж шість людей, ми не змогли запросити для виступу багатьох членів команди, які б ми хотіли, щоб були разом з нами. Але зараз вони нас також підтримують.

Розкажіть про створення пісні.

Пісня створювалась давно. Вона не була запланована для Євробачення. І коли ми прийняли рішення взяти участь в Національному відборі на Євробачення, у нас було декілька варіантів, але всі зійшлися на цьому, тому що ця пісня дуже інтимна, вона запам’ятовується, і там є великий меседж. Тим більше вона в стилі Євробачення, дуже підходить під формат конкурсу.

Якщо потрапите в фінал, хотіли б щось змінити в номері?

Ми б хотіли щось додати, але ще про це не думали. Ми готувались до сьогоднішнього номеру. Але б хотілось ще більше розкрити саме зміст пісні. Наприклад, додати драматизм.

Як почуваєтесь уже після виступу?

Дуже хвилююче, дуже страшно, дуже відповідально та навіть драматично для мене душевно. Але я розумію, що це все того варте, і я вірю в те, що я все це витримаю.

Як враження від оцінок журі? Чи задоволені їх коментарями?

Так, ми дуже задоволені коментарями суддів. Нам дійсно вдалося сьогодні показати, що ми хотіли.

 

Кто из артистов будет представлять Украину на Евровидении в Израиле, станет известно в финале Нацотбора 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Напомним, телевизионная съемка Национального отбора проходит в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37. Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision

Музыкальный продюсер Национального отбора-2019 — Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Члены жюри: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов.