В субботу, 16 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия Ivan NAVI пообщался с журналистами.

Як відчуття після виступу?

Загалом, те, що я запланував, на більшу кількість відсотків здійснилось. Є деякі моменти, які потрібно допрацювати, на що також вказали і журі.

На коментар кого з журі Ви очікували найбільше?

Чекав коментарі всіх, але, мабуть, найбільше Андрія Данилко, тому що він завжди по-особливому коментує.

Чи все вдалось, що планували?

Є певні вокальні моменти, але знову ж таки я щасливий, що мені вдалося зберегти ту атмосферу дружби та сімейності, яка вже давно у нас утворилась в колективі.

Розкажіть декілька слів про пісню, яку Ви сьогодні виконували.

Моя пісня світла. Коли я її писав, то відчував тільки легкість. І старався цю легкість донести.

Вам зробили зауваження, що у виступі Ivan NAVI немає самого Ivan NAVI. Як Ви до цього відноситесь?

Зауваження можуть бути різними. Але, так як вже я сказав, я пишу музику ту, яку я відчуваю. Кожен чує те, що хоче почути та кожен бачить те, що бачить. Я показую, що відчуваю, і ніколи не лукавлю.

У Вас є шанси пройти в фінал?

Тепер це залежить виключно від моїх шанувальників. Журі вже сказали своє слово. Зараз дуже цікаво буде подивитися на бали, які вони виставлять, а потім вже подивитися на цифри людей, які голосували за мене.

Як зараз Ваші враження від Національного відбору на Євробачення?

Для мене все це так швидко відбулося, дуже емоційно.

Кого вважаєте своїм найбільшим конкурентом?

Я не люблю визначення про конкурентів. Ми сюди прийшли не змагатися, тому що кожен артист достойний представляти Україну, кожен вже має свою аудиторію. І когось окремо виділяти мені не хочеться. З багатьма я познайомився тільки зараз, і мені дуже сподобалось, що кожен учасник як людина надзвичайно хороший. А це є найголовнішим.

Чи бачили Ви реакцію людей у глядацькому залі?

Я бачив, що люди були задоволені, що пісня їм сподобалась, і це найголовніше. Я надіюсь, що за екранами люди теж відчули цю легкість, тому що в моїй пісні я хотів передати легкість і світло.

Що для Вас означає можливість взяти участь в цьому конкурсі?

Означає можливість показати себе, показати свою творчість, яка є у мене всередині. І це є прекрасною можливістю показати свою творчість не тільки на теренах України, але і за її межами.

Кто из артистов будет представлять Украину на Евровидении в Израиле, станет известно в финале Нацотбора 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Напомним, телевизионная съемка Национального отбора проходит в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37. Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision

Музыкальный продюсер Национального отбора-2019 — Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Члены жюри: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов.