Вчера телеканалы СТБ и UA: ПЕРШИЙ провели жеребьевку полуфиналистов Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия Freedom jazz пообщались с нашими журналистами.

Спочатку виникла пісня, а потім бажання взяти участь у Національному відборі на Євробачення?

Спочатку виникла ідея у нашого художнього керівника та продюсера Олени Коляденко. Вона запропонувала нам взяти участь. Ми почали над цим активно думати, але пісні ще не було. Потім ми дізналися, що наша солістка чекає на дитину, і саме ця новина надихнула на пісню, яка називається «Купідон». Тобто вона буде про кохання.

Пісня буде більш драйвова чи лірична?

Драйвова.

А як ви думаєте, цього року Європа потребує більше драйву чи лірики?

Нам здається, що Європу потрібно дивувати. Тут не головне чи пісня буде швидка, чи повільна. Треба просто дивувати і бути чесними. Не намагатися когось копіювати, а бути самим собою. Зараз у нас стан саме такий драйвовий.

Кого зараз вважаєте своїм найбільшим конкурентом з учасників?

Мабуть, це KAZKA, тому що зараз вони в топі, всі співають їх пісні. Але все вирішать люди та журі. В будь-якому випадку, кожен глядач знайде для себе те, що саме йому стане до вподоби, адже музика така багатогранна.

Сьогодні відбулось жеребкування. Ви витягли номерок такий, який і бажали?

Навіть більше. Ми навіть не очікували, що таке може бути, але ми будемо завершувати другий ефір. Ми були націлені на другий ефір, але навіть не уявляли, що можемо стати красивим завершенням півфіналу.

Склад журі не змінився з минулого року. Оцінки і коментар кого з суддів ви більше всього очікуєте почути і чи боїтеся критики?

Так, ми дуже на це чекаємо і будемо раді думці кожного члена журі, адже це професіонали і люди з великої букви. Ми не боїмося критики, адже завдяки їй ми завжди стаємо краще. Навпаки, ми будемо всі слова сприймати як поради від професіоналів.

Для вас більше важлива оцінка журі чи глядачів?

Всі оцінки дуже важливі. Глядачі нас знають як кавер бенд і вже який сезон ходять до нас та роблять аншлаги. Але на сцені такий широкий загал нас ще не знає.

Чи важлива Україні перемога цього року?

Перемога завжди важлива. Ми би хотіли, щоб Україна перемагала кожного року. Так що ми будемо надіятись, що саме ми привеземо Україні перемогу.

Напомним, прямые эфиры Национального отбора-2019 пройдут 9, 16 (полуфиналы) и 23 февраля (финал) одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Члены жюри: ДжамалаАндрей Данилко и Евгений Филатов.

Музыкальный продюсер Национального отбора – Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Телевизионная съемка Национального отбора пройдет в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37.  Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision