В субботу, 9 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия ЦеШо пообщались с журналистами.

 

Розкажіть про свій виступ. Чому ви вирішили все обіграти саме так?

Для нас дуже важливо, щоб мистецтво піднімало якісь питання. І в цьому ми бачимо і саме покликання пісні. Тому і наша пісня, яку ми сьогодні представили, носить назву «Hate». І, дійсно, це досить провокаційна і гучна назва.

Чи не забагато слова «Hate» для одної пісні?

Але ми йшли свідомо, щоб слів ненависті було багато в пісні, адже три хвилини – це як концентрат життя і суспільства, в якому ми живемо. Ми просто спостерігаємо за світом довкола і зрозуміли, що люди часто дуже агресивні, і вони висловлюють свою думку абсолютно безпідставно, а це приводить до хейтерства.

Ваша головна ціль на Євробаченні – це якраз підняти такі соціальні питання, чи ви хочете стати максимально відомими в Україні? 

В першу чергу, ми хотіли вдома вийти з андеграунду. Але для нас наший найбільш головний меседж – це і є наша головна ідея. Ми би хотіли отримати все у комплекті – показати свою ідею — Україна, а потім Європа.

Якби ви могли одним словом охарактеризувати свій виступ?

ЦеШо!!! (сміються)

Як ви вирішили взяти участь у відборі на Євробачення, адже ви не входите у формат цього конкурсу?

Для нас дуже важливо транслювати свої ідеї значно більшому колу аудиторії, тому ми вирішили долучитися до конкурсу.

Як довго ви готувалися до відбору?

Нашу пісню ми написали ще півроку тому. І потім вирішили, що саме вона найкраще підійде для нашого виступу.

Ви вже чули пісні інших учасників відбору, кого вважаєте своїм найбільшим конкурентом?

Так як нас п’ятеро, у нас у кожного є свій фаворит. Але тут дуже приємна атмосфера. Тут дуже багато молодих колективів, які мають змогу вийти та показати своє мистецтво.

Кто из артистов будет представлять Украину на Евровидении в Израиле, станет известно в финале Нацотбора 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Напомним, телевизионная съемка Национального отбора проходит в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37. Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision

Музыкальный продюсер Национального отбора-2019 — Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Члены жюри: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов.