В субботу, 16 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия ANNA MARIA пообщались с журналистами.

Як відчуття після виступу?

Пройшло лише декілька хвилин після виступу, і ми зараз перебуваємо на адреналіні.

Чи ви задоволені виступом?

Є такий момент, що ми дуже рідко буваємо повністю задоволені виступом. Загалом, ми задоволені виступом на процентів 90. Звичайно, є моменти, які вийшли по-іншому, не так як було на 55 репетиціях до того.

В прямому ефірі виступати більш хвилююче?

Ці три хвилини – це щось зовсім інше, це інша енергетика.  Ти відчуваєш зал, ти бачиш суддів, які потім будуть обговорювати виступ. І від цього не виходить абстрагуватися, але підтримка залу нас дуже зарядила.

Ви писали цю пісню разом, чи було вам важко?

Ні, нам не було важко, хоча така практика не дуже розповсюджена, адже за звичай ми пишемо окремо. Можливо, нам це треба взяти до уваги і писати разом, тому що судді похвалили те, що ми знайшли свій стиль і порекомендували зробити навіть цілий альбом в цьому стилі. Тому ми робимо висновок, що нам разом краще писати пісні, ніж окремо.

Довго тривало написання пісні?

Пісню ми написали дуже швидко, десь за дві години. Ми просто сіли спробувати щось написати за клавіші, імпровізували, пробували наспівувати якісь мелодії. І по черзі у нас з’являлися фрази, і потім одне за інше і в результаті за декілька годин був готовий матеріал.

Чи ви повністю задоволені результатом? Чи є бажання ще щось вдосконалити в пісні?

Це пісня, яку можна заспівати навіть без аранжування, тобто навіть без музики вона буде звучати. Ми хотіли як раз таку пісню і написати. Крім того, вона досить сильна і по енергетиці. Як помітив ще Сергій Притула, наша пісня відрізняється від всіх, що ми писали раніше.

Хто готував постановку номера? І яка його ідея?

Насправді, ідея була зовсім інша, чим ви бачили сьогодні, ми хотіли зовсім інші костюми. Але постановник номера Женя Кот і стиліст вирішили рухатися саме в цьому напрямку. На початку номера складається таке враження, що під прозорими тканинами нічого немає, можливо, в когось одразу виникає фантазія, можливо, потім навіть хтось засмутився, дізнавшись, що ми в сукнях. Але це був цікавий ефект. Вбрання при освітлені виглядає зовсім інакше. Ми особисто дуже задоволені.

 

Кто из артистов будет представлять Украину на Евровидении в Израиле, станет известно в финале Нацотбора 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Напомним, телевизионная съемка Национального отбора проходит в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37. Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision

Музыкальный продюсер Национального отбора-2019 — Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Члены жюри: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов.