Вчера телеканалы СТБ и UA: ПЕРШИЙ провели жеребьевку полуфиналистов Национального отбора на Евровидение-2019. Во время мероприятия ANNA MARIA пообщались с нашими журналистами.

Спочатку виникла пісня, а потім бажання взяти участь у Національному відборі на Євробачення?

Ми навіть більше Вам скажемо, у нас було готово чотири пісні для Євробачення. І ця пісня здалась нам найбільш сильною для конкурсу. Ми давно хотіли написати саме таку пісню. І тому навіть три інші варіанти ми не розглядали, ми зрозуміли, що саме пісня «My Road» — це саме та композиція, яку ми повинні представити на конкурсі.

Сьогодні відбулось жеребкування. Ви витягли номерок такий, який і бажали?

Ми, в принципі, себе налаштовували на те, що який би номер ми не витягнули, він буде щасливий. Адже все має статися, як повинно бути.

А все ж вам важливо, в якому півфіналі виступати?

Взагалі, Руслан Квінта сказав дуже правильну річ, що всесвіт дуже мудрий і інколи треба просто довіритись йому. Все відбувається в світі, як має бути. Тобі іноді здається, що краще перший півфінал, а насправді краще другий, в який ми саме і потрапили. На першому півфіналі вже налаштують звук, як він повинен бути. Тобто на другому він вже має бути кращим. У другому півфіналі дуже цікаві артисти. І цікавість до самого конкурсу збільшиться, увага буде прикута вже на сто відсотків. Це нас дуже тішить. І у нас буде більше часу підготуватися.

Кого зараз вважаєте своїм найбільшим конкурентом з учасників?

Ми вважаємо, що кожен артист, кожен учасник дуже сильний. І неправильно одразу когось списувати з рахунку, тому що склався певний стереотип. Інколи учасники можуть себе настільки неочікувано проявити на виступі, чим і здивують кожного глядача. Тобто навіть якщо у артиста поки що не така велика аудиторія, то пісня і виступ можуть вирішити все в зовсім іншу сторону.

Склад журі не змінився з минулого року. Оцінки і коментар кого з суддів ви більше всього очікуєте почути?

Ми будемо прислухатися до кожного, але все ж найбільш цікава для нас думка Андрія Данилко.

Для вас більше важлива оцінка журі чи глядачів?

Звичайно, оцінка глядачів для нас вкрай важлива. Тому що ми працюємо і співаємо для глядачів на кожному концерті. І нам найбільш важливо сподобатися глядачам.

Чи важлива Україні перемога цього року?

Нам здається, що Україні завжди важлива перемога. Не тільки цього року. Ще хочемо зазначити, що ми дуже любимо Ізраїль. І, до речі, ми співаємо і на івриті, і на їдишу. І ми думаємо, що якщо ми потрапимо до Ізраїлю, то нам буде чим здивувати.

 

Напомним, прямые эфиры Национального отбора-2019 пройдут 9, 16 (полуфиналы) и 23 февраля (финал) одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.

Члены жюри: ДжамалаАндрей Данилко и Евгений Филатов.

Музыкальный продюсер Национального отбора – Руслан Квинта.

Ведущий прямых эфиров – Сергей Притула.

Телевизионная съемка Национального отбора пройдет в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37.  Билеты можно приобрести по ссылкам:

https://karabas.com/tours/eurovision

https://concert.ua/ru/events/eurovision