В субботу, 17 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели вторую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Во время эфира Yurcash пообщались с журналистами.

Поділіться враженнями від коментарів суддів.

Судді чітко окреслили самі, що наша пісня виходить за рамки конкурсу. Тобто це означає, що конкурс має свої рамки. Але я так не вважаю. Моя ціль набагато вища. Євробачення може не відбутися, якщо відбудеться апокаліпсис, а він рано чи пізно відбудеться. Тому я вважаю, що наш посил дуже серйозний і дуже правильний. Я вважаю, що Європа нас зрозуміє.

Які Ви очікуєте оцінки від суддів?

Я думаю, що вони будуть низькі.

А від глядачів?

Взагалі не можу сказати. Треба дочекатися і побачимо. Можливо, глядачі також сьогодні налаштовані розважатись, а ми серйозні речі піднімаємо.

Яка Ваша ціль на Євробаченні?

Я не прийшов сюди в рамках Євробачення. Я вважаю, що музика взагалі не має мати рамок. Музика має бути в середині себе, і я переживав все це настільки, що серце калатало 200 ударів в хвилину. Це мене дуже переймає. Я в це вірю, і я це доношу.

Чому саме зараз Ви вирішили прийняти участь в Національному відборі?

Я дуже довго сидів в погребі, а зараз набрався сил та набрався мужності, набрався розуму і прийшов.

Чому обрали саме такий образ для виступу?

Саме для того, щоб привернути увагу до змісту. І я не вбачаю в цьому ніякого епатажу, це просто образ.

Як ви думаєте Європа готова до такого шоу?

Так. Саме до такого шоу Європа готова.

Що найбільше запам’яталось у підготовці до Євробачення?

Мені, як музиканту, було цікаво за три хвилини об’єднати те, що не поєднується, і щоб при цьому цей твір не розвалився. А чи вийшло в мене це, чи не вийшло – це десята справа.

Тут дуже багато говорили про те, чи існує формат чи не існує. Що Ви думаєте з цього приводу?

В мене формату не існує.

Що потрібно змінити в суспільстві, щоб змінилось поняття про формат?

Люди самі виховаються за якесь покоління. Тому що покоління сьогоднішньої молоді – вже не покоління 90-х. Зараз є доступ до інтернет і є можливість прослуховувати абсолютно все. А масова культура залишається масовою.

Напомним, после первого полуфинала украинского Национального отбора, который состоялся 10 февраля, в финал прошли Laud (Влад Каращук), The Erised и Vilna.

Финал Национального отбора, во время которого страна назовет своего представителя на Евровидение-2018, состоится 24 февраля.

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.