В субботу 18 ноября на телеканале СТБ состоялся второй прямой эфир самого масштабного вокального шоу страны «Х-фактор-8», который был посвящен теме мюзиклов. Во время прямого эфира фронтмен группы «Yurcash» Юрко Юрченко пообщался с нашими журналистами.

Як відчуття після виступу?

Просто неймовірні, бурлеск.

Все зробили, що хотіли, чи навіть більше?

Треба подивитися в повторі, тоді я зможу все оцінити.

А по відчуттях?

Номер був складний. Незважаючи на те, що був бурлеск, все одно непросто перейти від стану оперного співака і перетворитись на п’яного в кінці пісні, крім того, потрібно було дуже технічно порвати сорочку, зняти взуття… одна штука невчасно впала, взяти баян та зіграти все наживо. Плюс, потрібно дуже чітко працювати із камерами. А так як я більш концертний виконавець, то мені це все було досить важко виконувати.

Якщо взяти перший ефір і другий, то за переживаннями, який був складнішим?

Я ніколи не переживаю. Я отримую задоволення від того, що роблю. І немає значення, чи це репетиція ,чи прямий ефір. На телебаченні треба виконувати дуже багато завдань, не тільки особистих, але й від продюсерів, операторів, звукорежисерів.

Коли ви знаходитесь на сцені вже безпосередньо на оголошенні результатів, то також не переживаєте?

Абсолютно не переживаю. Ви, мабуть, будете дивуватись, але я взагалі не думав, що ми пройдемо у прямі ефіри.  Я навіть переживав, щоб ми пройшли в тренувальний табір, а коли туди пройшли, то навіть не розраховував, що нас можуть взяти до прямих ефірів.

Не боялись, що треба буде виконувати пісні інших виконавців?

Це, навпаки, дуже круто. Для нас це здорово. Якщо пройдемо далі, то ми не будемо кожен номер показувати в такому бурлескному вигляді. Ми хочемо показати себе з різних сторін і спробувати максимум образів.

Ви вже встигли тут потоваришувати із кимось з учасників чи маєте однакові відносини зі всіма?

Не буває зі всіма однакових відносин. Є завжди люди, які ближчі у спілкуванні. Ми багато з Колею Ільїним спілкуємось та дружимо. З Дашею Ступак, я називаю її своєю онукою.

А з наставником також маєте товариські відносини?

Ми з Андрієм давно знайомі. Ми і починали разом. Але в цьому шоу він, звичайно, наставник. Я дослухаюсь до того, що він каже. Він уже другий сезон сидить в журі, а я цієї кухні взагалі не знаю. Я його слухаю дуже уважно, але і роблю трохи своє.

Можете назвати найбільш вагому пораду наставника, яку вже встигли отримати?

Андрій дуже хоче, щоб цей «Х-фактор» дав мені можливість почати працювати саме артистом в розумінні гастролера і в розумінні затребуваного артиста. Він дуже цього прагне і дуже щиро хоче, щоб я не промазав. Щоб мене не занесло знову в якісь хащі, з яких буде просто вже неможливо вилізти. А я ось не можу по-іншому. Я іду туди, куди мене несе. І Андрій мені рекомендує співати пісні, які зможуть взяти в ротацію на радіо. Але я знову іду своїм шляхом. Можливо, роблю собі гірше. Можливо, цей шанс потрібно використати по-іншому, але все йде так, як йде.

Після виступу боїтеся того, що вам скажуть судді, що вони будуть, наприклад, критикувати?

Ні. Зараз навіть забагато шоколаду. Мені б хотілось, щоб мене «присадили». Але немає за що поки що (сміється).

А як взагалі сприймаєте критику?

Я думаю, що я сам собі найбільший критик. І навряд чи хто може мене більше критикувати. Я сам себе критикую. Я перфекціоніст і претензій до самого себе у мене дуже багато. Звісно, я читаю і коментарі в соціальних мережах, але мене нічого не вибиває. Критика має бути правильною.

Смотрите вокальное шоу «Х-фактор» на телеканале СТБ по субботам в 19:00!