22 и 23 апреля в Киеве состоялся завершающий этап отбора национальной сборной «TEAM UKRAIN» для участия в международных Іграх Нескорених / Invictus Games, при поддержке телеканала СТБ, Министерства обороны Украины и организационного комитета «Игры Инвиктус Украина».

Так, 23 апреля состоялась заключительная часть национального отбора Invictus  Games — благотворительный концерт с участием украинских звезд, организованный телеканалом СТБ. Во время концерта был объявлен полный состав национальной сборной Украины, в которую вошли участники, показавшие лучшие результаты и отобранные профессиональным жюри «Ігор Нескорених».

«Принцип цих ігор – вони не про спорт, вони про соціальну реабілітацію, про спортивну реабілітацію. Тут головне не спортивні досягнення, а жага до перемоги, жага побороти обставини і почати жити нормальним життям. Тобто ті, хто потребують найбільшої реабілітації, найбільшої підтримки і лише потім — здібність людини саме до спорту», — поделилась с журналистами организатор отбора и советник Министра информационной политики по стратегическим коммуникациям Алина Фролова.

Своими выступлениями украинскую сборную Invictus Games-2017 поддержали O.Torvald, Друга Ріка, ТНМК, Фома из группы Мандры, СКРЯБИН, Злата Огневич, Анастасия Приходько, Лисапетный Батальон, а также Оркестр Почесної Варти. Ведущий – Игорь Кондратюк.

«Дякую за те, що можу вільно дивитися в очі своїй доньці, за те, що захищаєте, і тільки завдяки вам в нашій країні можуть відбуватися подібні заходи, подібні конкурси і змагання. Дякую, що я можу вільно піклуватися про своїх батьків. Ми вами пишаємось. Коли я дивлюся на молодих людей, які ввечері після роботи чи навчання просто дивляться серіали, сидячи на дивані, то згадую вас і розумію, що у вас величезна сила волі і сила духу. Дякую вам за все», — говорит представитель Украины на Евровидении-2017 фронтмен группы O.Torvald Евгений Галич.

Кроме того, мероприятие поддержал Президент Украины Петр Порошенко.

«Сьогодні відбувається надзвичайно важлива подія: Україна вперше бере участь в Invictus Games, але мені набагато більше подобається саме українська назва — Ігри Нескорених, бо саме нескореною є наша нація, саме нескореним є наш народ, саме нескореною є наша держава. Тому абсолютно природно, що ми сьогодні відзначаємо і обираємо кращих із кращих, які гідно будуть представляти в вересні в Канаді нашу з вами нескорену державу.

І як Президент і як Верховний Головнокомандувач, від імені народу України і перед всіма українцями, які дивляться нас, я щиро дякую вам, дорогі воїни, за ваш жертовний внесок в захист Батьківщини. Вашими зусиллями ми побудували нову армію, вашими зусиллями ми не віддамо жодного клаптика української землі ворогу, і вашими зусиллями разом з зусиллями українських дипломатів ми повернемо український Донбас і український Крим», — подчеркнул Президент.

Телеверсию концерта канал СТБ покажет 30 апреля в 22:10 (сразу после программы «Один за всех»).