Фагот, Злата Огнєвіч, Оля Діброва та інші виконавці виступатимуть у Caribbean Club Concert Hall в супроводі джазового оркестру

14 вересня у Києві стартує нове музичне шоу STAR & ORCHESTRA!

Найкращі українські вокалісти у супроводі джазового оркестру і десятки світових хітів у нових інтерпретаціях! Caribbean Club Concert Hall представляє новий масштабний проект, якому немає аналогів в Україні. 14 вересня — прем’єра музичного шоу STAR & ORCHESTRA!

Кожне шоу – це новий зірковий вокаліст та особлива програма, де можна буде почути фанк, свінг, ритм-енд-блюз і, звичайно ж, джаз. І все це у нових оркестрових аранжуваннях. Під час музичної програми STAR & ORCHESTRA слухачі перенесуться в еру біг-бендів та багатих джазових гармоній, свінгових танців і знаменитих керівників оркестрів Бені Гудмена та Томмі Дорсі.

Відкриє новий формат шоу у Caribbean Club Concert Hall 14 вересня Олег «Фагот» Михайлюта із «ТНМК». Саме він того вечора вийде на сцену у супроводі джазового оркестру і запрезентує нову програму. Варто зауважити, що два роки тому вокаліст «Танок на майдані Конґо» уже презентував подібну програму в Caribbean Club. Тоді вона називалася The Best Of і складалася із несподіваних джазових кавер-версій відомих пісень. 14 вересня на прем’єрі шоу STAR & ORCHESTRA Фагот виконає свої улюблені композиції Френка Сінатри, Джеймса Брауна та багатьох інших.

«Це будуть грейтест хітс із вічних пісень Френка Сінатри, Джеймса Брауна і Рея Чарльза, доповнені Nirvana, Фареллом Вільямсом і Depeche Mode в мегакрутих аранжуваннях Пола Анки і Юрія Яковенка, — розповідає Олег Михайлюта. — Не обійдеться і без вічних українських хітів у «жирному» звучанні Біг-бенду Денніса Аду. У цих піснях саме стільки сексу, скільки повинно бути в поп-музиці, і звучання Біг-бенду це ідеально підкреслює. Підготовка до шоу проходить у творчій та дружній атмосфері, і нехай благословить нас Великий Хербі!».