В субботу, 10 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели первую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: СONSTANTINE, Сергей Бабкин, LAUD, группа  KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR:PUR и The Erised.

Во время эфира The ВЙО пообщались с журналистами.

Як ви оцінюєте свій виступ?

Суто технічно у нас все було нормально і немає на що скаржитись, адже все було добре.

Скажіть, а у вашої команди є якісь ритуали перед виходом на сцену?

Ми тримаємо один одного за плечі та бажаємо хорошого виступу.

Чи варто було тримати пісню до самого конкурсу?

Мені здається, що так. Адже вона була дуже проста. Всі інші люди настільки старалися, ходили до аранжувальників, платили неймовірні кошти, щоб записати та поборотися за саунд. А ми зробили все дуже просто, в цьому наша фішка, і ми дуже надіємось, що завдяки цьому вийдемо до фіналу.

Як вам відчуття взагалі?

Я сьогодні це порівняв з відчуттям екзамену. Мені, як творчій людині, дуже сподобалася гама почуттів, яку ми відчули. Але це не змагання, змагання відбувається зараз на Олімпіаді.

Яка атмосфера за кулісами?

Дуже весела атмосфера. Ми один одного підбадьорюємо. І зі всіма вже встигли познайомитися.

А як вам відчуття після виступу, коли вас журі оцінює?

Це завжди важко, завжди сподіваєшся, що вони об’єктивні. Але разом з тим у них робота – дати оцінку, а наша робота – так станцювати, щоб вони могли це оцінити. Приємно, коли тобі професіонали говорять про якісь недоліки або навпаки про твої досягнення.

Ви згодні з усім, що сьогодні вам говорили судді?

Нам сьогодні говорили дуже хороші речі і, звичайно, нам дуже приємно.

Ви музиканти з історією вже, зі своїми прихильниками. Чи не страшно було знову ставити перед суддями, брати участь у конкурсі, чекати чиєїсь думки?

Мені здається, що Національний відбір на Євробачення – дуже класний майданчик, де ти можеш одразу вийти до людей і показати себе. Я погодився на такий ризик, мені здається, що таким, як ми, потрібно ризикувати, і кращого майданчика просто важко знайти.

Во втором полуфинале за право представлять Украину на Евровидении будут бороться: INGRET, MELOVIN, JULINOZA (Юлия Запорожец), TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Финал национального отбора пройдет 24 февраля в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2018».

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.