В субботу, 10 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели первую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: СONSTANTINE, Сергей Бабкин, LAUD, группа  KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR:PUR и The Erised.

Во время эфира The Erised пообщались с журналистами.

Як вам було своїм виступом завершувати конкурс?

Це дуже класно. У нас гарний номер. Єдине – ми дуже довго чекали. Хоча все рівно мені здається, що все у нас вдалось. Ми дуже задоволені.

Як вам виступати на одній сцені та змагатися з молодими артистами?

Ми також молоді артисти (сміється)

А взагалі, як відчуття, коли разом збираються настільки різні музиканти на одній сцені?

Це дуже великий досвід. Досвід і в спілкуванні за кулісами, і в творчості. І разом з тим ми самі досить амбіційні. Все дуже круто.

Чому саме ви повинні представити Україну на Євробаченні?

Тому що у нас вже туди протоптана стежка (сміються) Насправді, досить багато європейців вже знають про нас, у нас є багато прихильників за кордоном.

До речі, чи вас не засмучує той факт, що в Європі про вас знає більше людей, ніж на батьківщині.

Звичайно, ні. Справа в тому, що європейський слухач зараз більш проникливий до нашої музики, але в цьому немає нічого поганого.

Ви радилися з тими артистами, які вже приймали участь у Національному відборі, чи вже їздили на Євробачення?

Взагалі, ні. Ми дуже віримо в себе та свої сили і всім також радимо так само робити. До речі, наша пісня саме про такі відчуття.

Розкажіть про створення своєї пісні.

Ми пісню писали саме під Євробачення. Все вийшло досить плавно. І коли постало питання участі в Євробаченні, ми зрозуміли, що ця пісня ідеально підходить. Крім того, вона з соціальним підтекстом, що досить важливо в наш час.

А який соціальний підтекст ви вклали у пісню?

Пісня про те, що неважливо, якого кольору в тебе шкіра, які ви надаєте переваги в коханні, який у вас статус, адже головне – вірити у свої сили.

Для вас участь у Євробаченні, в першу чергу, – це для збільшення пізнаваності чи для перемоги?

В першу чергу – для досвіду. Але, звичайно, й перемогти дуже хочеться. Це була б велика честь представити Україну. Але навіть якщо ми не переможемо, ми вже дуже раді, що у нас є можливість ще раз показати глядачам свою творчість.

В минулому році Україна зайняла 24 місце. Після такого простіше чи складніше виступати?

Відповідальність є завжди. Але якщо ми поїдемо, то впевнені, що не підведемо.

Во втором полуфинале за право представлять Украину на Евровидении будут бороться: INGRET, MELOVIN, JULINOZA (Юлия Запорожец), TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Финал национального отбора пройдет 24 февраля в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2018».

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.