Вчера, 25 февраля, в прямых эфирах телеканалов СТБ и UΛ:Перший состоялся грандиозный финал Национального отбора на конкурс «Евровидение-2017».

В этот вечер в столичном Дворце культуры  КПИ на сцене шоу выступили шесть претендентов на право представлять Украину на «Евровидении-2017»: MELOVIN, O.Torvald, ROZHDEN, ILLARIA, TAYANNA и Сальто Назад.

По общему решению судей и зрителей победу одержала группа O.Torvald.

Во время голосования TAYANNA пообщалась с журналистами.

euro_efir4_24

Поделитесь своими эмоциями от выступления.

Я боролося. Я дуже хочу перемоги, хочу піти пішки на Лівобережну для того, щоб представляти Україну. Оскільки здоров’я мені не дозволило на сьогоднішній день віддатися з позиції голосу на всі сто відсотків, але мені здається, що всередині я билася, як могла, я видала всю свою душу, відкрилася, віддала всю свою енергетику. Просто подарувала людям все, що було в моєму серці.

Врачи советовали, наверное, не петь?

Так, звісно, лікарі радили не співати, адже у мене ларингіт, а він дуже шкідливо впливає на голосові зв’язки. Але я не могла не вийти на сцену. Адже я артист, і в мене немає іншого шляху.

Что вы хотели сказать своим образом?

Я в пісні мотивую всіх жінок, щоб вони в себе повірили і не думали, що вони одинокі, тому що у них є дитина, у них є друзі, у них є душа, і вони вже не можуть бути одинокими. Тому це абсолютно не драма, це віра в світле майбутнє і заклик бути сильними, дивитися вперед і скидати з себе оцей плащ, який захищає їх, і відкриватися до любові, якій завжди є місце.

То, что сегодня на сцене были моменты шоу, это Вам помогло или, наоборот, отвлекало?

Абсолютно не відволікало. Я вже злилася з тією сукнею і з тим дійством, яке відбувалось. Взагалі, я люблю експериментувати, і такі речі завжди розвивають, тому що просто стояти на сцені і співати – це одна справа, а коли вже є якісь елементи шоу – це розвиток для артиста. Самим глядачам цікавіше дивитися на шоу. Можливо, їм так було зрозуміліше, і так краще донеслась суть музики.

euro_efir4_23

Андрей Данилко озвучил пожелание, чтобы Вы нашли свою песню, чтобы отличаться от таких же талантливых вокалисток и исполнительниц с потрясающим голосом. Вы сделали какие-то выводы?

Насправді, це і є моя пісня, тому що я її пережила. Оскільки артист завжди знаходиться в пошуку, ми теж шукаємо пісні, ми їх пишемо, розвиваємося, творимо. І зараз, весною, вийде другий EP україномовних пісень, який абсолютно відрізнятиметься від першого. Над ним працює один із фіналістів «Євробачення»  ROZHDEN. Ми з ним працюємо над саундпродюсуванням. Тому чекайте нових пісень. Можливо, щось Андрію і сподобається.

У вас огромная поддержка, многие артисты выставили посты, чтобы голосовали за Вас. Как думаете, это сыграет роль в голосование зрителей?

Я вдячна всім артистам за підтримку. Але повірте, це не тому, що ми їх дуже просимо. Я, насправді, здивована. В мене два дні був вимкнений телефон. І лише після виступу, коли його ввімкнула, побачила величезну кількість SMS з підтримкою. В мене покотилася сльоза, тому що, насправді, для мене це дуже важливо. Я відчула себе потрібною, я відчула себе частиною команди, другом. Це дає дуже багато сил.

А почему был выключен телефон?

Щоб накопичувати енергію, а не витрачати її на SMS.

Почему именно «Евровидение», почему это для Вас так важно?

Це одна з моїх мрій, до реалізації якої цього року, мені здається, я готова.

Если выиграете финал, куда отправитесь в промотур?

Всюди, люблю подорожувати, я поїду по всьому світу.