В субботу, 17 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели вторую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Во время эфира TAYANNA пообщалась с журналистами.

Які емоції від виступу в півфіналі?

Ми задоволенні, ми «кайфонули», зробили те, що хотіли, зробили те, для чого ми прийшли. Ми показали свою пісню, ми танцювали, співали, дарували людям емоції.

В порівнянні з минулим роком більше хвилювання?

Ні, хвилювання менше. Тому що вже знайома ситуація, знайома сцена і ми знали, що нас чекають на цій сцені.

Про що пісня?

Пісня «Леля» — це пісня, як не дивно, автобіографічна, як завжди, все про мене. Вирішили ототожнити себе з богинею кохання і донести до дівчат меседж, що нам треба бути богинями кохання, нести любов в собі і бути в перманентному стані любові. І навіть якщо ця любов не дуже позитивна, невзаємна, все одно іти по життю посміхаючись і пританцьовуючи, і залишатися цими богинями кохання.

Минулого року у Вас була більш мелодична та вокальна пісня, а цього року досить драйвова.

Люди змінюються, змінюється життя, змінюється внутрішній стан і ставлення до життя, тому і музика змінюється.

Чи складно було наважитись на другу спробу?

Звісно важко, тому що згадуєш попередній досвід. Але, беручи до уваги попередні помилки і, звісно, досвід, ти тоді по іншому ставишся, тому цього року було все на багато легше, і більше віри було.

Чому обрали саме такий стиль, адже він досить нестандартний, особливо якщо орієнтуватися на українського глядача?

60-ті -70-ті роки. Стиль музики – нео-ретро. Ми вирішили, що так буде круто. Хотіли зробити нестандартний номер, щоб це було дійсно міцно, з грувом. У нас музика  і сама пісня вже в такому груві, в драйві, який можуть показати люди, які народжені в цій музичній тематиці і вміють одразу качати, почувши лише перші звуки пісні. Тим більше ми відібрали найкращих співаків. Нашим критерієм теж був внутрішній стан, внутрішній енергетичний посил нашої команди.

Часто виконавці кажуть, що приходять на конкурс «Євробачення», щоб лише показати себе. Чи вважаєте Ви правильним приходити на конкурс виключно заради піару?

Це має бути частиною мети. Звісно, на конкурс треба приходити і мати свою позицію. Якщо ти вже йдеш боротися, треба боротися до кінця і розуміти, що це велика відповідальність представляти країну. Тому треба до цього ставитись належним чином. Звісно, ідуть на такі конкурси, такі події, щоб поділитися своєю музикою, якщо вона, дійсно, класна і виконавець хоче подарувати її всьому світу. Музика – це той місточок, через який ти передаєш свій внутрішній стан, а такий конкурс – це місток через який ти можеш донести музику до більшої кількості публіки, тому такі площадки дуже потрібні для артиста.

Напомним, после первого полуфинала украинского Национального отбора, который состоялся 10 февраля, в финал прошли Laud (Влад Каращук), The Erised и Vilna.

Финал Национального отбора, во время которого страна назовет своего представителя на Евровидение-2018, состоится 24 февраля.

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.