Вчера, 4 февраля, в прямых эфирах телеканалов СТБ и UΛ:Перший состоялся первый полуфинал Национального отбора на конкурс «Евровидение-2017».

В этот вечер на сцене шоу свои песни представили восемь исполнителей: СКАЙ, Рома Веремейчик и группа LUMIERE, Monochromea, Laliko, Сальто Назад, MamaRika, TAYANNA
и Арсен Мирзоян. По общему решению судей и зрителей в финал прошли TAYANNA и Сальто Назад.

Во время голосования TAYANNA пообщалась с журналистами.

euro_zakul_0

Вы одна из главных претендентов на победу в отборе.

Думаю, що від мене не дуже багато залежить, багато залежить від глядачів, тому що це тільки їх вибір. Вони мають обирати артиста, який представить Україну. Я буду дуже вдячна, якщо за мене проголосують, і я пройду в фінал.

Как возникла идея пройти отбор «Евровидения»?

Ви знаєте, я ще два роки тому думала прийняти участь у відборі «Євробачення», але ще не була морально готовою до цього. Тому що це насправді дуже велика відповідальність бути артистом, який представляє свою країну. Це важко, це відповідально. Це велика честь, і до цього треба дійти, дорости, пройти свій шлях. Артист має знайти ту пісню, з якою він щиро може виступити і показати свою любов і свою силу.

Ваша песня личностная?

Звичайно. Це все ситуації з мого життя. Композицію «I Love You» я називаю піснею свого життя, тому що у мене було багато таких маленьких нюансів, які я разом склала, і ось вони вилились в таке оповідання. Але разом з тим, це не обов’язково моя історія. Це справжні оповідання, такі життєві ситуації, які відбуваються майже кожного дня. Можливо, я заспівала історію якоїсь дівчини з Івано-Франківська чи з Донецька, чи з якогось іншого міста. Вони всі це пережили, тому ця пісня й знайшла своїх слухачів, і вона сподобалась їм. І за це я вдячна. Я роблю свою справу, я співаю про своє життя.

Что нужно артисту, чтобы максимально донести переживания к слушателю?

Тільки щирість.

Джамала сегодня особенно внимательна к конкурсантам. Как считаете, почему не было критики от Джамалы в Ваш адрес?

Вона критикувала. Вона мені сказала дуже правильні речі. Мені здається, що якраз вона говорила все правильно, тому що вона знає, як це бути на «Євробаченні». І, насправді, саме вона мене надихнула пройти відбір.

Кого считаете своими главными конкурентами?   

Ми не є конкурентами. Ми всі рівні. Якщо ми потрапили на цей відбір, значить, ми всі достойні. Крім того, ми всі друзі. У нас дуже світла і тепла атмосфера. Тут всі один одного підтримують. І я вважаю, що на кожному конкурсі, на кожному фестивалі так і має бути. Тому що ми всі з однієї кухні, ми всі співаємо і пишемо пісні. Артисти мають дружити, мають співати дуетами, тому що це наш шоу-бізнес, ми всі разом в ньому крутимося і живемо. Це ж українська музика, яка має рости і розвиватися з кожним роком. Ми маємо допомагати один одному.

Есть ли конкурсная песня, которая больше всего понравилась?

Це справа смаку. Це життя, в кожного свої історії.

euro_zakul_9

Напомним, что второй полуфинал Национального отбора состоится 11 февраля в 19:00 в эфирах телеканалов СТБ и UΛ:Перший, на котором выступят такие конкурсанты:  LETAY, Мила Нитич, KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Panivalkova и ILLARIA. Финал же Национального отбора пройдет 25 февраля в прямых эфирах на СТБ и UΛ:Перший, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2017».

Кроме того, впервые у украинцев появилась возможность стать участником грандиозного события и лично присутствовать в зале Национального отбора во время выступления конкурсантов. Билеты на полуфиналы уже в продаже, приобрести их можно  по ссылке: https://kiev.karabas.com/eurovision-1-tour. Съемки шоу проходят в столичном Дворце культуры  КПИ по адресу: пр-т Победы, 37.