В субботу, 10 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели первую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: СONSTANTINE, Сергей Бабкин, LAUD, группа  KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR:PUR и The Erised.

Во время эфира СONSTANTINE пообщался с журналистами.

 Ви сьогодні першим виступали, чи хвилювались?

Звісно, я дуже сильно хвилювався, бо саме я відкривав шоу. Коли я вийшов на сцену, то почав сам себе заспокоювати.

Як Вам коментарі журі?

Данилко сказав, що не розуміє слів. Джамалі сподобалась пісня і мій голос. Для мене це дуже приємно. Євгену також сподобалось.

Хвилювались, що саме Вам скажуть судді?

Я якось не думав про це. У мене була одна мрія – гарно заспівати та максимально розкрити і показати пісню. Це була єдина моя мета.

Ви чули конкурсантів на репетиціях, кого вважаєте своїми головними конкурентами?

Ми не є конкурентами. Ми всі колеги. Я навпаки радий знаходитись на одній сцені з такими талановитими артистами. Тут дуже багато моїх знайомих. Вважаю, що дуже крутий LAUD,The Erised, KAZKA, Сергій Бабкін, VILNA, а з наступного ефіру Mountain Breeze мені подобаються.

Розкажіть про свою пісню.

Пісню я написав ще рік тому, вона була на англійській мові. Ми дістали її і подумали, що чудово було б, якби вона зазвучала українською, що, власне, і зробили.

Це перша Ваша пісня українською?

Так. Цього року мене переслідує цифра «один», перша україномовна пісня, першим виступаю у відборі.

Навіщо Ви переклали пісню з англійської на українську, адже Європа краще сприймає англомовне виконання композицій?

А чому не українська пісня? Українська мова дуже гарна. Звісно, є пісня англійською, і якщо потрібно, ми можемо надати її. Але мені подобається саме українська, і я би її залишив саме такою.

А чому вирішили взяти участь у Нацвідборі?

Ми вирішили це дуже спонтанно. А чому? Хочеться, щоб мене почули за кордоном.

Чи слідкували за конкурсом «Євробачення» взагалі?

Так, звісно слідкував. Це ж все-таки стосується моєї професії. Мені завжди цікаво надихнутися новими артистами. Мені дуже подобалась Loreen, Злата Огнєвіч. Звісно, я вболівав за всіх наших артистів. І мені подобались їхні номери на «Євробаченні». Але особливо запам’ятався саме номер Loreen, тому що він був дуже творчим.

Як уявляєте своє майбутнє життя, якщо переможете на «Євробаченні»?

Знаєте, я так далеко не загадую. Я взагалі далі сьогоднішнього вечора не загадую. Якщо пройду в наступний етап, буду далі думати. Просто не хочеться високо летіти, щоб потім не довелось боляче падати. Головна моя мета — це сцена. Дайте мені мікрофон, і я з задоволенням вийду.

Ваша пісня присвячена солістці гурту The Erised Соні. Можливо, Ви за неї найбільше вболіваєте?

Звісно, більше за все я вболіваю за The Erised. Але, крім того, я дуже люблю LAUDа, ми з ним мріємо заспівати дуетом. Сьогодні у нас з ним одна на двох гримерка. І ми з ним там вже разом і співали, і ідеї нових пісень придумали, навіть назву нашого гурту, якби ми були гуртом.

Яка атмосфера панує за кулісами?

Дуже весела, ми всі сміємось, підтримуємо один одного та хвилюємось один за одного.

А відчувається якась різниця між починаючими артистами та вже дуже відомими, наприклад, як Бабкін?

Він такий добрий та простий, і це так чудово. Ми один одному побажали за кулісами удачі. Я взагалі вважаю, що люди мають підтримувати один одного. І я сам люблю це робити. Ми маємо один одного надихати, це формує та піднімає нашу культуру.

Во втором полуфинале за право представлять Украину на Евровидении будут бороться: INGRET, MELOVIN, JULINOZA (Юлия Запорожец), TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Финал национального отбора пройдет 24 февраля в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2018».

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.