В субботу, 10 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели первую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: СONSTANTINE, Сергей Бабкин, LAUD, группа  KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR:PUR и The Erised.

Во время эфира PUR:PUR пообщались с журналистами.

Розкажіть про Ваші враження від ефіру та відчуття, які панують за кулісами.

Відчуття дуже хороші. Ми всі один одного дуже гарно знаємо. Всі бажаємо один одному удачі. Все дуже схоже на якийсь фестиваль за відчуттями. До речі, тепер я можу похвалитися, що навіть Сергій Притула поцілував мене у щічку (сміється)

А Ви вірите в прозорість конкурсу?

Справа в тому, що якщо взяти відбори в позаминулому році і в цьому, то завжди тут працюють професіонали та люди, яким ти довіряєш, тому взагалі не може йти мови про непрозорість конкурсу.

Якщо ми порівняємо Ваші виступи на Національних відборах, Вам було складніше виступати перший раз чи сьогодні?

В технічному плані вдруге, звичайно, трохи простіше. Тому що ти вже раніше тут був, знаєш певні нюанси. Хоча хвилювання є завжди. Важче було в психологічному плані.

Що саме?

Адже це другий виступ, і в людей уже з’являються очікування. Два роки тому ми склали надзвичайно гарне враження. До мене навіть на вулиці люди підходили та називали казковою дівчиною. А на дітей я взагалі справила якесь надзвичайне враження, вони на мене дивляться, ніби зачаровані (сміється). Тому я, звичайно, дуже хвилювалась, щоб виправдати очікування людей щодо нашого виступу.

Але як Вам здається, чи вдалося своїм виступом все-таки виправдати надію?

Нам здається, що, дійсно, вдалося все зробити найкращим чином та виправдати всі сподівання.

Во втором полуфинале за право представлять Украину на Евровидении будут бороться: INGRET, MELOVIN, JULINOZA (Юлия Запорожец), TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Финал национального отбора пройдет 24 февраля в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2018».

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.