В субботу, 6 мая, на телеканале СТБ состоялся первый прямой эфир шоу «Україна має талант. Діти-2».

На сцене своими номерами зрителей и судей шоу впечатляли и восхищали Егор Гармаш, Элина Ледянкина, Богдан Нестеровский, «RAP school in Ukraine», Нана Притула, Влад Ониськив и Вероника Морская.

«Людей здивувати зараз нереально важко. Зараз така історія, що людину бере тільки харизматичний, цікавий учасник. Його рівень співу, танцю, пластики, акробатики майже не має значення. Тому що за стільки сезонів ми бачили дуже вправних, одних з найкращих, умовно кажучи, на планеті дорослих, мається на увазі, учасників. Тому зараз люди голосують за харизматичність, якусь, може, дивну історію, може, якусь печальну історію. І в цьому сенсі до сих пір з’являються люди, які дивують, які є, так би мовити, «героями нашого часу» з різних причин: або в силу таланту, або в силу харизми якоїсь дуже дивної, або в силу того, що ми розуміємо, що це перспектива, перспективний учасник, і в подальшому за ним буде дуже цікаво спостерігати», — говорит судья шоу Игорь Кондратюк.

Перед оглашением результатов с премьерой песни «Unbroken» выступил популярный украинский исполнитель, победитель «Х-фактор-6», финалист Национального отбора на Евровидение-2017 MELOVIN.

По результатам зрительского голосования в финал шоу прошла Вероника Морская, а Егор Гармаш и Влад Ониськив получили шанс пройти дальше, который зависел от решения жюри. Так, в итоге борьбу за главный приз шоу по решению судей продолжит Влад Ониськив.

Второй прямой эфир шоу «Україна має талант. Діти-2» смотрите уже в следующую субботу 13 мая на канале СТБ.