«Ти робиш мене кращим» — таку назву має четвертий сингл із майбутнього дебютного альбому музичного проекту PANCHYSHYN. Як і попередні три треки —City«Дівчина» та «Щастя моє», які уже завоювали український радіопростір, —новинку спродюсував лідер проекту Остап Панчишин. Запис, зведення та мастеринг — студія Jenny Records (звукорежисер — Мар’ян Криськув).

 

— Слова пісні говорять самі за себе, — розповідає PANCHYSHYN. — У кожного із нас є людина, яка змінює нас на краще. Моя пісня — саме для такої людини! І про таку людину!

Новий сингл від PANCHYSHYN «Ти робиш мене кращим» по саунду кардинально відрізняється від попередніх. І цьому є просте творче пояснення: «Кожна моя пісня має свій настрій, зміст і характер. А це потребує постійного пошуку та музичних експерементів! І в цьому — основа для змін!».

Варто додати, що наприкінці літа PANCHYSHYN із піснею «Дівчина» увійшов до числа фіналістів телепроекту «Хіт-конвеєр» від Каналу української музики М2. Про досвід участі у цьому проекті Остап Панчишин каже: «Коли береш участь у таких конкурсах, коли стоїш на сцені з кльовими та різноплановими музикантами, то дістаєш додаткову порцію натхнення. Здорова конкуренція стимулює до розвитку та експериментів».