5 серпня 2017 року відбулась ексклюзивна прем’єра на телеканалі «М2», а 10 серпня на офіційному YouTube каналі —  четвертого відеокліпу українського гурту НАТОЛІЧ на пісню «Важко» з другого студійного альбому, що має назву «AmonRa». Цього разу гурт вразив прихильників новими неочікуваними образами та екзотичними, нетиповими для сучасного українського відеопродакшену локаціями. Чи вдалося музикантам знайти «п’ятий елемент», можна дізнатися вже після перегляду кліпу.

«Важко» — не просто назва композиції, це – словесне відображення непростої роботи над усіма етапами проекту створення аудіо та відео. Режисер кліпу молода та талановита  -Інна грабар вже не вперше працює з гуртом. Цього разу команда намагалася екранізувати те, чого людству не вистачає – стихію, що звертає гори, але є такою ж невловимою, як вітер і пісок, — кохання. У відео має значення все: образ музикантів, які, немов вчені з секретної лабораторії, змушують головних героїв рухатися назустріч один одному, незважаючи на перешкоди; кольори, що створюють своєрідне відчуття присутності двох начал – чоловічого та жіночого, які, керуючись провидінням, обов’язково повинні зустрітися; динаміка розвитку сюжету та символічність у багатьох складових кліпу. Важливо було підкреслили, що любов може стерти будь-які кордони. Для цього режисер прийняла рішення обрати зовсім несхожих один на одного головних героїв з яскравою зовнішністю та перемістити їх на тло незвичайного та яскравого природного середовища.

До речі, перша суспільна робота з Інною Грабар – відеокліп «Прометей», який мав, як для дебютного кліпу чималий успіх, він одразу потрапив у ротацію музичних телеканалів, а сама композиція опинилась в ефірах локальних та національних радіостанцій, де і зараз лунає.

Музиканти акцентують, що стилістика музики гурту НАТОЛІЧ не підпадає під визначення, хтось її називає якісним поп-роком. Але важливе не визначення, а відчуття, що мають виникнути від прослуховування їх пісень, що — «все буде добре».