В субботу, 30 декабря, состоялся грандиозный гала-концерт восьмого сезона шоу «Х-фактор» на СТБ, во время которого страна узнала имя победителя.

В этот вечер на главную сцену страны вернулись любимцы зрителей – участники прямых эфиров проекта, которые исполнили свои лучшие номера. Самым же долгожданным событием эфира стала развязка интриги, — кто будет носить титул победителя 8-го сезона «Х-фактор». Напомним, что за победу в шоу боролся Михаил Панчишин со своим наставником Дмитрием Шуровым и участник команды Андрея Данилко — группа Yurcash. По результатам зрительского голосования, которое длилось всю неделю, победу в вокальном шоу «Х-фактор-8» одержал Михаил Панчишин.

После оглашения результатов наши журналисты пообщались с Мишей.

Ти вірив у свою перемогу?

Я об’єктивно оцінював свої виступи та своїх суперників, я не розслаблявся. У свою перемогу я вірив не до кінця, але до кінця мав надію, що так станеться. У мене завжди є віра у щось.

Ти за себе голосував?

Якщо чесно, то так (сміється).

Привітання від кого найбільше чекаєш?

Я хочу, щоб мені зателефонували хлопці з гурту «Нерви» і сказали: «Привіт, Мішаня, класно заспівав нашу пісню, дякуємо». А я такий: «Немає за що». Якщо чесно, я найбільше зараз хочу обійняти своїх батьків та подякувати їм.

Як ти думаєш, що тобі допомогло дійти до суперфіналу та виграти?

Мій викладач Галина Юріївна, яка весь ефір була мені за маму, переживала за мене. Приносила кожен ефір мені їжу та чай, піклувалася про мене, немов за власного сина. Вона навчила мене проживати кожну пісню та заглиблюватися в них, що раніше здавалось просто нереальним.

Що б ти хотів порекомендувати людям, які прийдуть пробувати свої сили в наступному сезоні проекту? 

Я приведу одну зі своїх найкращих подруг, яку я знаю все життя. Коли я готував пісню «Мальви», то репетирував її саме під голос моєї подруги. Тоді я зателефонував Ірі та попросив надіслати запис, тому що пам’ятав, що перший раз заплакав саме під її голос. Так от, я приведу свою подругу і хочу, щоб вона стала переможницею 9-го сезону «Х-фактор». А тим, хто сумнівається, раджу в одну мить наважитись і прийти на кастинг. Вам це нічого не коштує, але може привести до перемоги, як мене, у що мені досі важко повірити.

Чим будеш покоряти Україну далі?

Своїми піснями, своєю музикою, я хочу зробити найатмосферніший гурт в Україні і дивувати всіх цією атмосферою.