В субботу 11 ноября на телеканале СТБ состоялся первый прямой эфир самого грандиозного вокального шоу страны «Х-фактор-8». Во время прямого эфира Миша Панчишин пообщался с нашими журналистами.

Як враження після першого ефіру? Чи задоволений своїм виступом?     

З самого початку дуже страшно було виходити на сцену. Мене трясло від розуміння, що це прямий ефір. Але наші психологи гарно мене налаштували, вони якось вміють знайти підхід, і я вийшов без переживань. Я вийшов, сів на свою точку, і в один момент зрозумів, що у мене немає такого кому, коли не вистачає дихання. І як би я не заспівав, я все одно задоволений, що вийшов без переживань. Це великий крок для мене.

Чи вдалося реалізувати в номері все, що планували?

Думаю, на процентів 85-90. Зараз згадую кілька моментів, де я, здається, не так заспівав, як слід. В мене просто така особливість: я сумніваюся в своєму вокалі. Крім того, мені було важко вперше працювати з камерами. Адже треба чітко знати, коли і на яку камеру працювати. А це збиває в тому плані, що я не можу сконцентруватися на тексті пісні.

Пісня і образ для першого ефіру тобі підходять? Чи ти хотів би перед глядачами з’явитись в якомусь іншому образі?

Це перша пісня, з якою я виходив на сцену. Пісня «Сьюзі» мені подобається і підходить. Я не на стільки сидів і вчив вокальну партію, ноти, на скільки просто перечитував текст, щоб зрозуміти, про що саме йдеться в цій пісні.

Чи не боїшся зміни образу на «Х-факторі»?

Ні, я не боюся. Мій наставник Дмитро Шуров завжди повторює, щоб я залишався самим собою. Я в нього запитував, як заспівати, може, якусь іншу пісню? А Дмитро відповів: «Роби, як відчуваєш, а я тебе просто буду підтримувати». Адже після «Х-фактора» я буду виконувати пісні в своїй манері, а на час проекту сам хочу спробувати себе в якомусь іншому образі. Я би не сказав, що це образ – я, як відчуваю, так і співаю. Хочу пережити якусь пісню веселу, драйвову. Мені самому набридає дивитися на себе такого, як завжди. Мені хочеться подивитися, яким я можу бути. В будь-якому випадку після «Х-фактора» буду робити те, що відчуваю.

Тобто ти експериментів не боїшся? Чи є щось таке, від чого б ти відмовився, чого б ніколи не зробив в творчому плані?

Я б ніколи не відмовився від свого рок-гурту. Якщо б мені запропонували бути сольним вокалістом, я б ніколи в житті не погодився. Тому що я дуже довго збирав свій гурт. Для мене мої музиканти, в першу чергу, є друзями, моєю сім’єю, а вже потім музикантами. Крім того, ніхто інший не зробить таке аранжування на мої тексти, як вони це вміють зробити.

На «Х-факторі» є певні обмеження. Ви живете в окремому будинку. Це допомагає, чи заважає особисто тобі?

Я швидко пристосовуюся до іншої обстановки. Комусь було важче… але з часом всі звикають. А я звик з першого дня, мені все подобається.

Встиг з кимось з учасників «Х-фактора» потоваришувати? Можливо, у вас якісь окремі компанії?

Ні, ми всі міцно дружимо. Найбільше я товаришую з солісткою гурту «KAZKA» Сашею, ми з нею просто нерозлийвода. Дружу з Колею і Ванею. А так, з усіма в дуже хороших стосунках.

А з Дмитром Шуровим у вас які стосунки: товариські, чи він наставник, а ти учень?

Дмитро зробив так, що у нас склалися товариські стосунки. Буває, він просто заходить до нас у табір запитати, як у нас справи. Наприклад, коли їде забирати сина, і раптом вирішує просто на хвилинку заскочити, привітатися. У нас є своя бесіда в Viber, називається «Pianoбанда», ми там переписуємося про свої якісь «приколи».

Чи встиг він дати якусь вагому пораду для тебе?

Найголовніша порада в мою сторону – залишатися собою і не намагатися стрибнути вище своїх вокальних даних наразі. Адже навіщо мені це робити, якщо я можу пережити пісню інакше. Він приймає велику участь в тому, які пісні нам попадуться. Коли йому щось не подобається, він приїжджає до нас і каже про це, пропонує обрати іншу композицію. І ми можемо так з ним довго сидіти, спілкуватися, можемо, наприклад, просто каву попити. Тобто Дмитро проявив себе не лише, як тренер, але й як друг.

Чи переживаєш за результат, чи у тебе розвинена гарно інтуїція, і ти наперед знаєш, як має скластися?

Нас стільки часу готували, стільки ночей ми не спали, що у мене наразі лише відчуття, що нарешті я відстрілявся. Зараз прийде час переживати за результати. Але думаю, що все, що міг, я зробив. А далі вже глядачі вирішуватимуть, чи я залишуся.

 

Смотрите вокальное шоу «Х-фактор» на телеканале СТБ по субботам в 19:00!