В субботу, 10 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели первую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: СONSTANTINE, Сергей Бабкин, LAUD, группа  KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR:PUR и The Erised.

Во время эфира группа KAZKA пообщалась с журналистами.

Поділіться своїми враженнями від шоу.

Враження дуже неоднозначні. Ми дуже цього чекали та дуже сильно хвилювалися, адже можна сказати, що ми ще трошки зелені. Але я можу сказати, що до фіналу Національного відбору на Євробачення ми готові.

Ви говорили, що у Вас проблеми зі здоров’ям.

Так, я зараз лікуюся у фоніатра, але все буде добре. Сьогодні я також була у лікаря, він сказав, що я іду на поправку, але все одно треба ще підлікуватися.

Наскільки ви довго готувалися до відбору та наскільки хвилюючий режим підготовки взагалі?

Насправді, під час репетицій я не нервувала.  А вже перед сценою хвилювання, звичайно, було. Коли я виходжу на сцену та бачу, що це прямий ефір, то дуже нервую. Тим більше, коли ти розумієш, що повинен показати в одній пісні все, на що здатен – це ще більше хвилююче. На концерті, коли ти можеш виконати не одну пісню, набагато простіше. Адже ти можеш повністю розкритися.

Руслан Квінта говорив, що у нього були суперечки із деякими виконавцями, а у вас виникали якісь розходження у поглядах з музичним продюсером?

Жодних. Навпаки, Руслан також дуже хвилювався, щоб у нас все вийшло якнайкраще. Він знав, що я хворію, тому дуже сильно хвилювався та допомагав нам.

Чия думка журі вас найбільше зачепила і чия була найбільш приємною?

Всі думки журі для нас дуже важливі. Але я неодноразово говорила, що думка Андрія Данилка для нас є надважливою. Він для нас наставник, тому саме його оцінка найбільш значима, тому я дуже хвилювалась. Ми дуже вдячні Євгену Філатову. Він одразу зрозумів, що у нас щось трапилось на сцені зі звуком. І, дійсно, пішов клік, а потім тиша. Я розуміла, що вже треба співати, і, відповідно, запізнилась і співала, як пальцем в небо.

Кажуть, що за кулісами дружня атмосфера, але все ж таки поруч і досвідчені артисти, і зовсім початківці. Розкажіть нам, які вони?

Вони всі дуже різні, але разом з тим дуже прості. Але можу сказати точно, що тут немає ніякої конкуренції, всі спілкуються один з одним дуже привітно та підтримують один одного.

А яка атмосфера панує у вашому колективі?

У нас в колективі дуже тепла та дружня атмосфера. Нам дуже комфортно втрьох.

Як ви вважаєте, ваша пісня формат для Євробачення?

Цього року дуже багато різнопланових пісень, до того ж всі надзвичайно хороші. Ми вважаємо, що наша пісня по формату дуже підходить для Євробачення. Дуже важливо, щоб пісня залишалась в голові після прослуховування. І мені здається, що у нашій пісні дуже легкий та мелодійний приспів, який з легкістю можна запам’ятати.

Во втором полуфинале за право представлять Украину на Евровидении будут бороться: INGRET, MELOVIN, JULINOZA (Юлия Запорожец), TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Финал национального отбора пройдет 24 февраля в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ, где и определится представитель от Украины на «Евровидении-2018».

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.