Іван Варава: Я б дуже хотів спробувати себе в інших образах

В субботу 11 ноября на телеканале СТБ состоялся первый прямой эфир самого грандиозного вокального шоу страны «Х-фактор-8». Во время прямого эфира Иван Варава пообщался с нашими журналистами.

Сьогодні твій перший виступ у прямому ефірі «Х-фактора», поділись своїми враженнями і переживаннями.

У мене неймовірні враження… Були якісь цікаві емоції, наприклад, як на графіку — рівно-рівно, потім різкий скачок діаграми вгору, — я не міг зрозуміти, що зі мною.  Потім, коли я прийшов трохи до тями і зрозумів, що, в принципі, зробив на сцені не максимум, але все ж добре, я заспокоївся.

Все вдалося в номері, що задумувалось?

Якщо чесно, я не пам’ятаю. Таке враження, що це був один момент тривалістю в секунду. Отут я на сцені, а тут я вже на дивані дивлюсь виступи інших учасників. Напевно, вдалось все. Принаймні, викладачі, які дивилися мій виступ, сказали, що все вийшло. Коментарі я обов’язково врахую. Я б дуже хотів спробувати себе в інших образах. Не тільки, як, наприклад, ліричний романтик, а, можливо, якийсь зухвалий мерзотник або ще хтось.

Пісня і образ для першого ефіру тобі повністю підходять? Чи ти хотів би перед глядачами в  першому ефірі з’явитися в якомусь іншому образі, щоб максимально запам’ятатися?

Я пропонував свої варіанти пісень. А коли мені дали саме композицію «You’re Beautiful», я задумався спочатку. Адже пісня досить одноманітна. Але потім, передивившись відео James Blunt кілька разів, зрозумів, як від цієї пісні всі шаленіють. Навіть я шаленів свого часу, але я був тоді ще зовсім маленьким. Коли я посмакував емоціями, які ми намагались просто відшліфувати, вималювати з викладачами, то відчув, що пісня дійсно класна. Загалом, «You’re Beautiful» мені підходить, тому що я весь такий романтик. Я дуже влюбливий.

Ти не боїшся експериментів, на що б ніколи не погодився?

Я б ніколи не вийшов голим на сцену.

На «Х-факторі» є певні обмеження. Наприклад, ви живете в окремому будинку. Це допомагає чи заважає особисто тобі?

Допомагає, тому що поряд всі музиканти, всі розуміють, яку емоцію треба показати в тій чи іншій пісні. От ми зробили пісню, хтось збоку послухав і зазначив якусь нотатку, хтось сказав щось інше. І в кінці просто вимальовується образ. Плюс, загальна атмосфера. Це як дитячий табір. Є свої внутрішні стосунки, які дійсно підбадьорюють. Ти знаходишся в цьому середовищі і розумієш всякі такі фішечки. Вони допомагають.

Журі досить позитивно висловилось після твого номеру. А критики ти не боїшся?

Насправді я боюсь критики. Я її раніше трохи неадекватно сприймав. Але я розумію, що це мій мінус, тому що так ти не досягнеш нічого. Зараз, в процесі шоу, я себе переборюю, тому що критики було досить багато. Я розумію, що я далеко не ідеал, такий, грубо кажучи, сирий продукт, який має потенціал, котрий потребує правильної відточки. Я готовий до цього. Я дуже дослухаюсь до викладачів, до мого наставника Дмитра Шурова, тому що розумію, що вони знають значно більше, і я хочу цього навчитися.

За сьогоднішній результат дуже переживаєш?

Переживаю, як і всі. Всі хочуть продовжити. Коли я чимось займаюсь, то звик доводити все до кінця. В даному випадку «Х-фактор», — нехай це буде не виграш, але для себе я ще не набрався того досвіду, якого хотів. Його багато, але його мені на даний момент мало. Я жадібний в цьому плані. Я би дуже хотів іти далі, тому я дуже хвилююся.

А що підказує інтуїція? Наприклад, ти відчував, що пройдеш в прямі ефіри?

Як я потрапив на «Х-фактор»? Я просто йшов повз з гітарою. Бачу, там скупчення людей. Знаю інформацію, що це «Х-фактор». Думаю, стану в чергу, в мене є репертуар. Так і пройшов. Ну а інтуїція… Я просто роблю те, що роблю. Я боюсь загадувати, тому що, як має бути, так воно і станеться. Якщо я пройду далі, то «кльово», слава Богу. Якщо я не пройду, то це буде, як мінімум, мотивація працювати далі. В даному випадку немає таких фатальних результатів, тому що будь-який результат піде тільки в плюс. І це правда.

 

Смотрите вокальное шоу «Х-фактор» на телеканале СТБ по субботам в 19:00!