Вчера, 25 февраля, в прямых эфирах телеканалов СТБ и UΛ:Перший состоялся грандиозный финал Национального отбора на конкурс «Евровидение-2017».

В этот вечер в столичном Дворце культуры  КПИ на сцене шоу выступили шесть претендентов на право представлять Украину на «Евровидении-2017»: MELOVIN, O.Torvald, ROZHDEN, ILLARIA, TAYANNA и Сальто Назад.

По общему решению судей и зрителей победу одержала группа O.Torvald.

Во время голосования ILLARIA пообщалась с журналистами.

euro_efir4_17

Как оцениваете свое выступление сегодня в финале «Евровидения»?

Оцінки ставлять журі та глядачі, а я зробила все, що від мене залежало і сказала все, що хотіла сказати на цій сцені.

Вы согласны с оценками жюри и их высказываниями?

Звісно, я чула тільки приємні слова. Це мене тішить, мені дуже приємно, тому що я дуже багато зусиль поклала для того, щоб номер виглядав саме так.

Кого считаете своим главным конкурентом?

Своїм головним суперником я вважала своє хвилювання, але я його перемогла. А так у мене – лише друзі.

А кто Вам больше всего нравится с участников?

О.Torvald, рок-н-рол – живий! І Сальто Назад через їхню чудову атмосферу.

Кто сегодня пришел Вас поддержать?

У залі сидить мій чоловік, а всі рідні їдять млинці, тому що сьогодні Масляна, і, звісно, за мене вболівають і відправляють SMS.

Вы изменили свой образ. Скажите, это была Ваша идея?

Це була спільна ідея з постановниками шоу, тому що глядачів треба дивувати, треба занурювати в нову атмосферу. Я взяла на себе відповідальність творити казку, і я собі вірна до кінця і в музиці, і в образі, і в душі.

Расскажите о Вашем образе сегодня.

Сукня цього разу у мене більш філософська і водночас більш витончена. Крім того, що вона естетична, вона дуже символічна. Вона символізує те, що крізь жорсткість, крізь неживі емоції, крізь формати завжди проб’ється світло, легкість, доброта і життя. І саме це ми хотіли сказати. І це дуже співпадає з моєю піснею. Образ вийшов за межі образу Мавки. Сенс в тому, що кожен із нас може бути чарівником. Кожен може бути «воїном світла», який несе в світ не лише боротьбу, не лише важку працю, яку всі проходять. Адже треба пройти цей шлях і показати вихід. З будь-якої ситуації є вихід, і він обов’язково позитивний і легкий.

euro_efir4_16

Этот образ продолжение образа, который был в полуфинале?

Це розвиток. В будь-якій драматургії має бути розвиток. Ми вийшли за межі лісу, ліс тепер живе в мені. А я тепер, як образ душі, яка може всіх об’єднати силою тепла, музики і світла.

Если Вы выиграете отбор, будете что-то менять в номере, добавлять перформанс?

Звісно. Просто сьогодні ця пісня на стільки сильна, що вона не потребувала зайвої мішури. В ній є і сенс, і мелодизм, і в мене, на щастя, є голос. А те, що стосується «Євробачення», звісно, посилити номер завжди простіше. Це не проблема.

Какой представляете свою жизнь, если сегодня победите?

Моє життя не зміниться. Зірка на голові не з’явиться. Я просто буду ще краще робити свою роботу.