В субботу, 17 февраля, в прямом эфире на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ состоялся второй полуфинал Национального отбора на Евровидение-2018. В этот вечер  зрители увидели вторую девятку участников, готовых представить Украину в Лиссабоне: INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountaine Breeze, ILLARIA и DILEMMA.

Во время эфира DILEMMA пообщались с журналистами.

Як ваші враження від виступу? Бачите себе переможцями?

Ми вже перемогли! Вийшли і «прокачали» зал! Ми там нереально «кайфонули». Наша місія вже виконана. А що далі буде, то вже інша справа.

Чому саме ви маєте представляти Україну на «Євробаченні»?

Тому що людям потрібно відволікатися від турбот, розважатись, іти на «паті». Це теж дуже важливо. Відносно серйозних тем — вони потрібні не завжди. На відборі всі співали серйозні пісні. Але інколи хочеться не напружуватись, а просто відпочити. Андрій Данилко, який співав явно несерйозні пісні, сказав, що у нас дуже проста пісня. А це, на мою думку, схоже на лицемірство.

Взагалі погоджуєтесь з коментарями журі?

Я погоджуюсь лише з Євгеном Філатовим, і все. Хотілось журі відповісти. Але я подумав, якщо буду відповідати, вони будуть щось нагромаджувати далі, крім того, і їх гучніше чутно. Тому одразу відмовився від цієї ідеї (сміється).

Задоволені своїм виступом, чи будите щось змінювати на майбутнє?

Коли ми подивились у повторі наш виступ, як танцювали і взагалі, що ми там виробляли на сцені, я подумав, невже це я все придумав? (сміються)

У вас дуже яскраві костюми, чи не порівнювали вас з дев’яностими?

У нас навіть для сноубордингу однакові яскраві костюми. Адже це круто, коли ти їдеш, і тебе всі Карпати помічають!

«Євробачення», на вашу думку, — це конкурс шоу чи вокалу?

«Євробачення» — це конкурс пісні і шоу разом. Повинно бути «прикольно», весело та нестандартно. І якщо ти зумів поєднати всі ці компоненти – то це успіх. Ми так зробили.

Який головний меседж вашої музики? Що ви хочете донести нею?

У світі сім з половиною мільярди людей, і суть кожної творчої людини донести до кожного радість, веселощі та «фан», достукатись до якомога більшої кількості людей. Відповідно, у нас така сама місія: веселощі, позитив, ні каплі смутку, інколи сум, лише раз в три роки, а все решта — «бам-бам!», щоб було весело, «круто», танцювально і яскраво.

Напомним, после первого полуфинала украинского Национального отбора, который состоялся 10 февраля, в финал прошли Laud (Влад Каращук), The Erised и Vilna.

Финал Национального отбора, во время которого страна назовет своего представителя на Евровидение-2018, состоится 24 февраля.

Телевизионная съемка Национального отбора проходит по адресу пр-т Победы, 37 (Дворец культуры КПИ).  Билеты можно приобрести на сайте СТБ.

Члены жюри Национального отбора-2018: Джамала, Андрей Данилко и Евгений Филатов (The Maneken).

Ведущий: Сергей Притула.

Музыкальный продюсер Нацотбора-2018: Руслан Квинта.